Oferta

 

Smarownice automatyczne Simalube

Simalube, kompaktowa i ekonomiczna smarownica do uniwersalnegozastosowania, przyjazna dla środowiska
Dzięki użyciu simalube środek smarujący może być dostarczony bezpośrednio do punktu smarowania.
Smarownica simalube jest aktywowana przez obrót pokrętła regulacji czasu wydzielania sie smaru na górze smarownicy, szybkosc aplikowania smaru może być zmieniona lub nawet zatrzymana w każdej chwili. Poziom smaru w smarownicy może być monitorowany przez okienko kontrolne.
Simalube jest idealny do wymagających aplikacji takich jak: trudno dostępne punkty smarowania i strefy niebezpiecznej produkcji. Simalube jest niezastąpiony przy smarowaniu punktów, które mogą być łatwo przeoczone lub zapomniane. Te, często bardzo ważne punkty smarowania, maja zapewnione ciągłe dostarczanie smaru w sposób niezawodny i trwały, 24 godziny na dobę przez nawet jeden rok. Uszkodzenia spowodowane brakiem smarowania lub użyciem zbyt dużej ilości smaru oraz wysokie koszty związane z ich naprawianiem mogą być minimalizowane dzięki simalube.
Uniwersalne zastosowania
z szerokim zakresem standardowych smarów i olejów. Istnieje również możliwość zastosowania smaru specyficznego dla danej aplikacji. Czas wydzielania się smaru w smarownicy simalube jest regulowany od jednego do dwunastu miesięcy. Możliwość zmiany czasu wydzielania się środka smarnego daje użytkownikowi całkowitą kontrolę nad ilością dostarczanego smaru. Zakres temperatury otoczenia, w której może działać smarownica simalube to -20 do +55°C Szeroki wybór akcesoriów pozwala na zastosowanie simalube do niemal każdej aplikacji wymagającej smarowania.
Przyjazny środowisku, do kilkukrotnego napełniania
Smarownice simalube są przyjazne środowisku naturalnemu, nie zawierają żadnych toksycznych kwasów, silniczków i przekładni. Po wyczerpaniu smaru, simalube może być łatwo poddany standardowemu recyklingowi lub po wyposażeniu w nowy kartridż wydzielający gaz, ponownie wypełniony smarem i zamontowany z powrotem na swoje miejsce pracy.
Simalube można napełniać przy użyciu zwykłej pompki beczkowej stosowanej przy uzupełnianiu smarownic ręcznych.
                                                                                  

Wymiary, standardowe środki smarne oraz oznaczenia.
OPIS+dodatkowe akcesoria


 
 
P.H.U. DAREX Beata Pastusińska
ul.Sołtysowicka 5a
51-168
Wrocław

e-mail: darex@darex-lozyska.pl

tel. +48 71 329-50-79 , 71 329-50-02
tel/fax. +48 71 329-50-98

 

Strona główna  Firma  |  Oferta  |  Oferta specjalna  Kontakt  

© Darex 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone
projekt i wykonanie: hajime studio