Oferta

 

Łańcuchy, koła zębate

Proponujemy Państwu wysokiej jakości łańcuchy znanych i cenionych w branży producentów. Produkty w naszej ofercie dobieramy tak, by zapewnić każdemu klientowi maksimum satysfakcji z zakupu. Zasada ta dotyczy także łańcuchów. Jesteśmy przekonani, że korzystając z naszej propozycji podejmują Państwo właściwą decyzję.

Oferowane przez Darex łańcuchy to produkty wykonane bardzo precyzyjnie, co ma pozytywny wpływ na jakość ich pracy, niezależnie od branży i wykorzystywanych maszyn. Wysoka jakość wykonania sprawia, że nasze łańcuchy charakteryzują się doskonałą trwałością. Dzięki temu mogą Państwo pracować z nimi długo i bezawaryjnie. Mniejsza liczba awarii to także niższe koszty eksploatacji.

W naszej ofercie znajdą Państwo łańcuchy oraz koła łańcuchowe różnego typu. Różnorodność propozycji sprawia, że klienci o bardzo odmiennych potrzebach z łatwością znajdą produkty spełniające ich oczekiwania.

Mimo różnorodności i wysokiej jakości proponowanych produktów, staramy się zachować przystępną cenę. Jeśli szukają Państwo korzystnej relacji ceny do jakości, nasza oferta będzie trafnym wyborem.


 
 
P.H.U. DAREX Beata Pastusińska
ul.Sołtysowicka 5a
51-168
Wrocław

e-mail: darex@darex-lozyska.pl

tel. +48 71 329-50-79 , +48 71 329-50-02, 
tel/fax. +48 71 329-50-98

 

Strona główna  Firma  |  Oferta  |  Oferta specjalna  Kontakt  

© Darex 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone
projekt i wykonanie: hajime studio