Oferta

 

LOCTITE 55

 Loctite 55-150m (nić uszczelniająca gwinty) (IDH.305914)

Opis produktu:

Produkt Loctite 55 jest uszczelniaczem do gwintów rurowych o zastosowaniu ogólnym. Jest to nieutwardzająca się powlekana nić wielowłóknowa, którą nawija się na gwinty bezpośrednio z opakowania.
Produkt dostarczany jest w sztywnych pojemnikach, które służą zarazem do przechowywania i do nanoszenia.
Produkt ten posiada dopuszczenia do instalacji gazowych oraz wody pitnej. Zapewnia natychmiastową szczelność po montażu.

Cztery kroki do niezawodnych złączy:

  • Zszorstkuj gwint przy pomocy brzeszczotu lub pilnika.
  • Począwszy od końca rury, nawiń nić Loctite 55 zgodnie z kierunkiem zwojów. W celu uzyskania optymalnych rezultatów nie nawijaj nici do uszczelniania gwintów bezpośrednio na zwoje gwintu. Przy owijaniu gwintu, upewnij się, że nić jest dobrze naciągnięta.
  • Po nawinięciu odetnij potrzebną długości nici Loctite 55 za pomocą ostrza wbudowanego w opakowanie. Wygładź końcówkę, aby dobrze przylegała do gwintu.
  • Dokręć żeńską końcówkę złącza, a następnie dokręć gwint przy pomocy klucza francuskiego, aż do pełnego zakręcenia złącza. Zmontowany gwint można pozycjonować.

Magazynowanie

O ile na etykiecie nie ma innych wskazań, idelnym sposobem jego przechowywania będzie pozostawienie go w zamkniętych pojemnikach w chłodnym i suchym pomieszczeniu w temperaturze pomiedzy 8 C a 28 C.
przykład użycia

 
 
P.H.U. DAREX Beata Pastusińska
ul.Sołtysowicka 5a
51-168
Wrocław

e-mail: darex@darex-lozyska.pl

tel. +48 71 329-50-79 , +48 71 329-50-02, 
tel/fax. +48 71 329-50-98

 

Strona główna  Firma  |  Oferta  |  Oferta specjalna  Kontakt  

© Darex 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone
projekt i wykonanie: hajime studio